Zeytinyağı

2 veya 3 faz üretim metotlarından hangisi istenirse istensin, müşterilerimiz için finansal olarak en uygun ve teknolojik olarak en üstün çözümü sunuyoruz. Müşterilerimizin özel istekleri doğrultusunda tasarlanan sistemler; 5 ton/gün’den 500 ton/gün kapasiteye kadar zeytin işleme özelliğine sahiptir.

%95

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

%100

TÜRKİYE ÇAPINDA SERVİS AĞI

%73

TÜRKİYE PAZAR HAKİMİYETİ

%99

ZEYTİN ÜRETİLEN İLLERDE POLAT İMZASI
Anahtar Teslim Çözümleri

Sorunlarınıza yönelik özel ekipmanlar üretiyoruz

Danışmanlık ve Projelendirme

Üretim süreçlerinize dair bilgi ve bulguları elde ettikten sonra, endüstriyel tesisinize uygun altyapı ve ekipmanların planlaması ve teknik mühendisliğini kapsayan tam anahtar çözümler sunuyoruz.

Ekipman Tasarımı

Projeniz için en doğru çözümü tasarlayan mühendislerimiz ve Polat Makina bünyesinde yer alan 3D destekli profesyonel yazılımlar, parçanın üzerindeki tüm işlemleri simülasyon yardımıyla detaylı şekilde görmeye olanak vermektedir.

Ekipman Üretimi

Üretilecek ekipmanın parçaları, milimetrik hassasiyetle CNC tezgahlarında hazırlanır. Teknolojinin yakın takipçisi Polat Makina’da, işleme yöntemlerimizi hızlandırıp daha kaliteli bir üretim sunabilmek adına, 5 eksen tezgahlar kullanılmaktadır.

Kurulum ve Destek

Müşteri sahasında makinenin montajı, devreye alınması, deneme üretimi, garanti kapsamında bakım ve onarımları, kullanma eğitiminin verilmesi gibi hizmetleri sağlayan Polat Servis Merkezimiz, 40 kişilik deneyimli servis personeliyle aynı zamanda, yurt içi ve yurt dışı yedek parça ve servis hizmeti de veriyor.

Polat Makina'yı kimler tercih etti