Servis ve Destek

Geniş servis ağımız, çözüm odaklı bir yaklaşım benimseyerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyor. Üretimden gelen deneyimi satış sonrası hizmetlerin tüm aşamalarında müşterileri ile paylaşan Polat Makina, güncel ve teknolojik altyapısı ile hızlı ve güvenilir çözümler sunuyor.

Servis ve Destek

Zeytinyağı sistemleri, süt ve yağ prosesleri, çamur susuzlaştırma, madencilik ve madeni yağlar gibi santrifüj seperasyonun uygulandığı gıda ve endüstrinin bir çok alanında , sistemlerin sürekli ve verimli hizmet verebilmesi gerekir. Polat Makina olarak, satışını yapmış olduğumuz sistemlerin kesintisiz ve yüksek performansta hizmet sunması için satış sonrası servis, bakım, onarım ve yedek parça konularında gerek yurt içi, gerekse yurt dışı servis ağımız ile tüm müşterilerimizi kesintisiz destekliyoruz.

Montaj ve Devreye Alma

Polat Makina olarak, kalite politikamız çerçevesinde müşterilerimizin proseslerine uygun çözümler sunuyoruz. Projelerin sahadaki montajını, devreye alınma sürecini, performans testlerini, kullanıcı eğitimlerini ve tüm satış sonrası hizmetlerini standartlara ve prosedürlere uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

Yedek Parçalar

Polat Makina, orijinal yedek parçalarınızı ve cihazınızı korur çünkü ekipmanın bütünü dayanıklılık, üretkenlik ve daha az çevresel etki için tasarlanmış ve üretilmiştir. Polat Makina’nın orijinal yedek parçalarını kullanmak; performansın, güvenilirliğin ve ekipman ömrünün devamlılığını sağlar.

Polat Makina’ya ait orijinal yedek parçalar, standartlara uygun olarak ve en yüksek kalite elde etmek için sürekli iyileştirilmektedir. Bu sayede, ürünlerinin ilk yatırım maliyetlerinin daha kısa sürede karşılanması sağlanır.

Etkili veri takip ve akış sistemlerimiz sayesinde, müşterilerimizin yedek parça ihtiyaçlarını kısa sürede gidermek için titizlikle çalışırız.

Düzeltici ve Önleyici Bakım

Polat Makina’dan satın aldığınız tüm ürünler en yüksek kalite standartlarında üretilmiştir. Bununla birlikte, kullanımda ortaya çıkabilecek olumsuzluklara karşı da hazırlıklıyız. Ürünlerimizin fiziksel ömürleri boyunca en yüksek performansı göstermelerine büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda;

  • Onarım hizmeti;
  • Bakım hizmeti;
  • Yeni doğacak ihtiyaçlara veya değişen regülasyonlara bağlı olarak model veya versiyon yükseltme hizmetlerini sunuyoruz.

Periyodik bakım, küçük sorunların büyüyerek yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesini önler. Polat Makina, bakım hizmetleri sayesinde işletmelerin faaliyetlerine aralıksız devam edebilmelerine olanak sağlar.

Tüm bu hizmetleri sunarken, kullandığınız ürünün fiziksel ömrünü tamamlayana kadar en düşük işletme maliyeti ile işleyişine devam etmesini hedefliyoruz.

Bakım Sözleşmeleri

Polat Makina, en yüksek verimi istikrarlı ve kesintisiz olarak almanızı sağlayacak çözümler sunuyor. Belirlenen sürelerde ve içerikte, yıllık sözleşme bazında uygulanan ve kapsamı müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen periyodik bakım hizmetleri sayesinde ekipmanınızın kalitesi artıyor ve ömrü uzuyor.

Polat Makina'yı kimler tercih etti
Polat Dekantörün test işlemlerinde çok yüksek verimle karşılaştık. Çamur Yoğunluğunu 69 (ft3/lb)’ ten 65(ft3/lb)’lere kadar düşürdü ki bu çok önemli bir şey bizim açımızdan. Biz doğru bir tercih yaptığımızı düşünüyoruz.

Süleyman Erbek

TPAO Proje İmalat Müdürü

Kullandığımız her proseste aldığımız verim nedeniyle, ürün ve hizmet kalitesini her daim gözetleyen Polat Dekantör öncelikli tercihimiz arasında yer aldı...

Mümin Hekimoğlu

Lezita Et Entegre Tesisi, Yardımcı Tesisler Sorumlusu

Kooperatifimizde yer alan 3 adet kontinü sistem zeytin sıkım makinesi, Polat Makina'ya aittir. Polat Makina’yı tercih etmemizin en büyük sebeplerinden biri, gelişmiş ve hızlı servis ağı oldu.

Halil Zahit Mert

Küçükkuyu Tarış Başkanı