İşe Alma ve Yerleştirme

Polat Group olarak, alanlarında deneyimli veya gelecek vaat eden, dinamik, yenilikçi, araştırmayı seven, firmanın kurum kültürüne uyumlu ve değerlerimize sahip çıkacak insanlara kariyer fırsatları sunmayı kendimize felsefe ediniriz.

Bu doğrultuda iş başvurularınız, alanlarında uzman ekibimiz tarafından titizlikle değerlendirilerek uygun adaylarla mülakatlar düzenlenir. Görevin gerektirdiği niteliklere uygun olarak kişilik, yabancı dil ve diğer testler yapılarak fırsat eşitliği sağlanır.

Açık pozisyonlar; kariyer siteleri üzerinden duyurulur. Pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere sahip adaylar İnsan Kaynakları departmanımız tarafından mülakata davet edilerek işe alım süreci başlatılır.

Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyonda değerlendirilemeyen adayların başvuruları, başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veri tabanında saklanır ve takip edilir. Tüm adaylar işe alım süreci sonucu ile ilgili bilgilendirilir.

Tüm başvurular ve veri tabanına alınan özgeçmişlerde yer alan bilgileriniz KVKK gereği mutlak gizlilik içinde korunur.


Staj Programı

Polat Group’ta sosyal sorumluluk olarak öğrencilerimizin mesleki, teknik ve kişisel gelişimlerini tamamlamasına yardımcı olmak için bir stajyer yerleştirme programı uygulanır.

Lise ve Üniversite öğrencilerini kapsayan staj programımıza zorunlu ya da gönüllü olarak staj yapmak isteyen stajyerler başvurabilmektedir. Başvurular, değerlendirildikten sonra belirlenen öğrenciler ile birebir ya da grup mülakatları gerçekleştirilmekte ve olumlu değerlendirilen adaylar staj programına dâhil edilmektedirler.