Fuar Takvimi


Tarihler

23-25 Şubat 2024

Zeytinyağı

9th OLIVE OIL & OLIVE FESTIVAL

Yunanistan'da zeytin yetiştiriciliği alanında en önemli etkinliği ve Yunanistan'ın en büyük Zeytinyağı ve Sofralık Zeytin fuarının bu sene dokuzuncusu düzenleniyor. Önceki festivaller Yunan zeytinyağı ve sofralık zeytinin tanıtımında önemli bir boşluğu doldurmuştu. Zeytin yetiştiricilerinin, tüketicilerin, zeytin presleyicilerinin katılımı ve olağanüstü kaliteli Yunan zeytin ürünlerinin tanıtımı çok büyük olacak.

https://www.greekoliveoilfestival.gr/

Yer / Stand No:

Agyia Chania Exhibition Center, Girit, Yunanistan / Stant No: B9-B11-B13


Tarihler

7-9 Mart 2024

Zeytinyağı

ENOLIEXPO ADRIATICA

ENOLIEXPO ADRIATICA, tarımsal endüstriyel işletme düzeyinde veya hobi amaçlı çalışan zeytin yetiştiricileri, şarap yetiştiricileri ve zeytinyağı ve şarap üreticilerine yönelik olarak tasarlanmış uluslararası bir sergidir. Benzersizliği, zeytinlikler ve üzüm bağlarındaki tarımsal faaliyetlere yönelik teknolojileri, makineleri ve ekipmanları, zeytinyağı değirmenleri ve şarap mahzenleri için işleme teknolojilerinden şişeleme ve pazarlama teknolojilerine kadar eşleştirme fikrinden kaynaklanmaktadır.

https://enoliexpo.com/en/

Yer / Stand No:

Bari Fairground Fiera del Levante, Bari, İtalya / Stant No: D1-E2


Tarihler

19-22 Mart 2024

Endüstriyel

ANUGA FOODTECH

Anuga FoodTec, uluslararası yiyecek ve içecek endüstrisindeki yeni konseptler ve yenilikçi gelişmeler için en önemli bilgi ve iş platformudur. Proses teknolojisinden dolum ve paketleme teknolojisine, gıda güvenliğinden paketlemeye, dijitalleştirmeye ve intralojistiğe kadar yiyecek ve içecek üretiminin tüm yönlerini yetkin bir şekilde kapsayan dünyadaki tek tedarikçi fuarıdır.

https://www.anugafoodtec.com

Yer / Stand No:

Kölnmesse, Köln, Almanya / Hol: 05.1 Stant No: C-110


Tarihler

26-28 Mart 2024

Endüstriyel

UZFOOD 2024

UzFood, gıda endüstrisi için kilit bir etkinliktir. Fuara her yıl hem ulusal hem de küresel gıda pazarlarını temsil eden gıda endüstrisinin önde gelen üreticileri, tedarikçileri ve distribütörleri katılmaktadır. Fuar her yıl önde gelen firmaların üst düzey yöneticileri, ithalatçılar ve distribütörler tarafından ziyaret edilmektedir. Çok çeşitli gıda ürünleri ve ekipmanlarını tanıma ve ortaklarını bulma fırsatı verilir.

https://uzfoodexpo.uz/en/

Yer / Stand No:

Uzexpocentre NEC, Taşkent, Özbekistan / Stant No: B90


Tarihler

22-28 Nisan 2024

Zeytinyağı

SIAM

SIAM, tarım sektörünün gelişimine değişim, bağlantı ve tanıtım platformu olarak katkıda bulunuyor. Tarım sektörü Fas ekonomisinin önemli bir çekirdeği ve kırsal kalkınmada önemli bir oyuncudur, ülkenin sosyal istikrarından sorumludur ve gelecek nesiller için güvenliğin kanıtıdır.

https://www.salon-agriculture.ma/en/

Yer / Stand No:

Meknes, Fas


Tarihler

13-17 Mayıs 2024

Endüstriyel

IFAT Munich

IFAT Münih bir çözüm platformu, ağ oluşturma etkinliği ve bilgi merkezidir. Politika, iş dünyası ve bilim dünyasının en önemli uluslararası sektör temsilcilerini bir araya getiriyor. Endüstriyel ve kentsel zorluklara yönelik heyecan verici fikirler ve yenilikçi çözümler sunuyor.

https://ifat.de/en/

Yer / Stand No:

Messe München, Münich, Almanya / Hol: A1 Stant No: 139


Tarihler

23-25 Mayıs 2024

Zeytinyağı

OLIVTECH

Olivtech fuarizmir'de Türkiye'den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden çok sayıda üretici, ithalatçı, distribütör, şef, gıda sektörü profesyoneli, şişe üreticisi, makine imalatçısı, süpermarket zincir satın alma heyeti, zincir otel gıda satın alma acenteleri, tüccarlar ve medya ziyaretçilerini ağırlayacak.

https://olivtech.izfas.com.tr/

Yer / Stand No:

Fuar İzmir, İzmir, Türkiye


Tarihler

10-13 Haziran 2024

Zeytinyağı

ALGEROLIVA

SM GLOBAL AGRO, zeytinyağı ve zeytinin aktörleri-üreticileri ve tüketicilerini bir araya getirmeyi amaçlayan zeytin endüstrisini ilgilendiren konularda yetkili bir tartışma forumudur.

https://smglobalagro.com/

Yer / Stand No:

Cezayir, Cezayir


Tarihler

5-8 Kasım 2024

Endüstriyel

ECOMONDO

Döngüsel ekonominin tüm sektörlerini tek bir platformda bir araya getiren yenilikçi bir formata sahip uluslararası bir fuardır. Fuar; malzeme ve enerji geri kazanımından, sürdürülebilir kalkınmaya kadar geniş bir sektöre hitap etmektedir.

https://en.ecomondo.com/

Yer / Stand No:

Rimini Expo Centre, Rimini, İtalya


Polat Makina'yı kimler tercih etti
Polat Dekantörün test işlemlerinde çok yüksek verimle karşılaştık. Çamur Yoğunluğunu 69 (ft3/lb)’ ten 65(ft3/lb)’lere kadar düşürdü ki bu çok önemli bir şey bizim açımızdan. Biz doğru bir tercih yaptığımızı düşünüyoruz.

Süleyman Erbek

TPAO Proje İmalat Müdürü

Kullandığımız her proseste aldığımız verim nedeniyle, ürün ve hizmet kalitesini her daim gözetleyen Polat Dekantör öncelikli tercihimiz arasında yer aldı...

Mümin Hekimoğlu

Lezita Et Entegre Tesisi, Yardımcı Tesisler Sorumlusu

Kooperatifimizde yer alan 3 adet kontinü sistem zeytin sıkım makinesi, Polat Makina'ya aittir. Polat Makina’yı tercih etmemizin en büyük sebeplerinden biri, gelişmiş ve hızlı servis ağı oldu.

Halil Zahit Mert

Küçükkuyu Tarış Başkanı