Fuar Takvimi


Tarihler

25-27 Ocak 2023

Endüstriyel

DAIRYTECH

DairyTech, Rusya'da süt ve süt ürünleri üretimi için tüm ekipmanları kapsayan tek uluslararası fuardır. Fuar Rusya'nın 76 bölgesinden ve 38 farklı ülkeden 5.000'den fazla profesyonele yeni müşteriler bulmak ve mevcut müşterilerle tanışmak ve ürün ve ekipmanları uygulama halinde sunmak için bir fırsattır.

https://dairytech-expo.ru/

Yer / Stand No:

Crocus Expo, Moskova, Rusya / Pavilyon 1, Hol 4 Stant No: A1093


Tarihler

7-9 Mart 2023

Endüstriyel

SMAGUA 2023

Avrupa'nın en önemli fuarlarından biri olan SMAGUA, su döngüsü uygulamalarındaki en son ekipman ve teknolojiler için geniş bir vitrin sunan dünyanın dört bir yanından profesyonelleri kendine çekmektedir. 45 yılı aşkın bir süredir devam eden etkinlik, yenilikçiliği, teknik konferanslarının kalitesi ve sunduğu çok sayıda ürün, ekipman ve teknolojik çözüm sayesinde sektör için vazgeçilmez bir buluşma noktasıdır.

https://www.smglobalagro.com

Yer / Stand No:

Feria de Zaragoza, Zaragoza, İspanya / Hol: 3 Stant No: E-F / 23-24


Tarihler

15-18 Mart 2023

Zeytinyağı

ALGEROLIVA

SM GLOBAL AGRO, zeytinyağı ve zeytinin aktörleri-üreticileri ve tüketicilerini bir araya getirmeyi amaçlayan zeytin endüstrisini ilgilendiren konularda yetkili bir tartışma forumudur.

https://www.smglobalagro.com

Yer / Stand No:

Cezayir, Cezayir


Tarihler

28-30 Mart 2023

Endüstriyel

UZFOOD 2023

UzFood, gıda endüstrisi için kilit bir etkinliktir. Fuara her yıl hem ulusal hem de küresel gıda pazarlarını temsil eden gıda endüstrisinin önde gelen üreticileri, tedarikçileri ve distribütörleri katılmaktadır. Fuar her yıl önde gelen firmaların üst düzey yöneticileri, ithalatçılar ve distribütörler tarafından ziyaret edilmektedir. Çok çeşitli gıda ürünleri ve ekipmanlarını tanıma ve ortaklarını bulma fırsatı verilir.

https://uzfoodexpo.uz/en/

Yer / Stand No:

Uzexpocentre NEC, Taşkent, Özbekistan


Tarihler

2-5 Nisan 2023

Zeytinyağı

SOL&AGRIFOOD

Sol&Agrifood, gıda, sızma zeytinyağı ve butik biralar olmak üzere üç ana alanda düzenlenen tüm kaliteli tarımsal gıda uygulamaları için arz ve talebi bir araya getiren bir fuardır. Format, ürünlerini, menşe yerlerini, geleneklerini ve hammaddelerini açıklayabilen katılımcıları ve aynı zamanda benzersizliği vurgulayan duyusal yaklaşımlarla yeni gıda spesiyalitelerini keşfedebilen alıcıları ve işletmecileri öne çıkarır.

https://www.solagrifood.com/en

Yer / Stand No:

Verona Fiere, Verona, İtalya / Hol C Stant No: D5


Tarihler

27-29 Nisan 2023

Endüstriyel

IFAT Eurasia

IFAT Eurasia, Avrasya çevre teknolojisi sektörü için bir platform sağlamaktadır. En başından beri IFAT Eurasia, gelişmekte olan bir pazarda çevre teknolojileri için lider iş platformu olma iddiasını ortaya koyabilmiştir.

https://ifat-eurasia.com/en/

Yer / Stand No:

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul, Türkiye / Hol 11, Stant No: 210


Tarihler

2-7 Mayıs 2023

Zeytinyağı

SIAM

Gıda, Zeytinyağı ve Tarım Fuarı

https://www.salon-agriculture.ma/en/

Yer / Stand No:

Meknes, Fas


Tarihler

15-17 Mayıs 2023

Endüstriyel

WATREX

Watrex Expo, ticari katılımcıları, alıcıları ve tedarikçileri sektördeki potansiyel iş fırsatları için buluşturan özel bir platform sağlayan, su ve atık su arıtımı için dinamik uluslararası ticaret fuarı ve konferansıdır.

https://watrexexpo.com.eg/

Yer / Stand No:

Mısır Uluslararası Fuar Merkezi, Kahire, Mısır / Stant No: C6


Tarihler

8-11 Haziran 2023

Zeytinyağı

MEDMAG Oliva

Zeytinyağı Fuarı

Yer / Stand No:

Sfax Uluslararası Fuar Merkezi, Sfax, Tunus


Tarihler

26-28 Mayıs 2023

Zeytinyağı

AMALIADA OLIVE FEST

Yunanistan'daki en büyük Zeytinyağı ve Sofralık Zeytin fuarı, Yunan zeytinyağı ve sofralık zeytinlerin tanıtımında büyük bir boşluğu kapatıyor. Zeytin yetiştiricilerinin, tüketicilerin, zeytin değirmenlerinin, makinelerin katılımı yüksek olacak ve aynı zamanda mükemmel kalitede Yunan zeytin yetiştirme ürünleriyle tanışma şansına sahip olacaklar.

www.greekoliveoilfestival.gr

Yer / Stand No:

Athletic Center of Amaliada, Amaliada, Yunanistan / Stant No: A4


Tarihler

16-19 Haziran 2023

Endüstriyel

AGROFOOD

Tarım, Hayvancılık ve Bitkisel Üretim | Gıda İşleme ve Paketleme | Gıda Malzemeleri

www.iran-agrofood.com/

Yer / Stand No:

Tahran Uluslararası Fuar Merkezi, Tahran, İran / Hol: 38


Tarihler

6-8 Temmuz 2023

Endüstriyel

FOTEG İstanbul 2023

FOTEG İSTANBUL Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı, gıda işleme donanımı sağlayıcıları ile gıda üretim sektörü temsilcileri ve üst düzey yöneticilerinin buluşma noktasıdır. Fuar, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen katılımcı ve ziyaretçileriyle geniş bir pazar içerisindeki son eğilimleri öğrenmek için taraflara önemli fırsatlar sağlamaktadır.

https://www.fotegistanbul.com/en/

Yer / Stand No:

İstanbul Fuar Merkezi, İstanbul, Türkiye / Hol: 4, Stant No: D2


Tarihler

12-14 Eylül 2023

Endüstriyel

EcwaTech

EcwaTech, su endüstrisinin geliştirilmesinden sorumlu uzmanlarla en güvenilir üreticileri bir araya getiren su teknolojileri için elzem bir fuardır.

https://en.ecwatech.ru/

Yer / Stand No:

Crocus Expo, Moskova, Rusya / Pavilyon 2, Hol 8


Tarihler

9-13 Ekim 2023

Endüstriyel

AGROPRODMASH

Agroprodmash, hammadde ve bileşenlerin üretiminden nihai ürünlerin üretimine, paketlemeye, kalite kontrole, soğutmaya, depolamaya ve lojistiğe kadar gıda üretimi ve dağıtımının her aşaması için ekipman, teknoloji ve çözümlerin buluştuğu bir fuardır.

https://www.agroprodmash-expo.ru/en/

Yer / Stand No:

Expocentre Fuar Merkezi, Moskova, Rusya


Tarihler

7-10 Kasım 2023

Endüstriyel

ECOMONDO

Döngüsel ekonominin tüm sektörlerini tek bir platformda bir araya getiren yenilikçi bir formata sahip uluslararası bir fuardır. Fuar; malzeme ve enerji geri kazanımından, sürdürülebilir kalkınmaya kadar geniş bir sektöre hitap etmektedir.

https://en.ecomondo.com/

Yer / Stand No:

Rimini Expo Centre, Rimini, İtalya / Hol: D3


Polat Makina'yı kimler tercih etti
Polat Dekantörün test işlemlerinde çok yüksek verimle karşılaştık. Çamur Yoğunluğunu 69 (ft3/lb)’ ten 65(ft3/lb)’lere kadar düşürdü ki bu çok önemli bir şey bizim açımızdan. Biz doğru bir tercih yaptığımızı düşünüyoruz.

Süleyman Erbek

TPAO Proje İmalat Müdürü

Kullandığımız her proseste aldığımız verim nedeniyle, ürün ve hizmet kalitesini her daim gözetleyen Polat Dekantör öncelikli tercihimiz arasında yer aldı...

Mümin Hekimoğlu

Lezita Et Entegre Tesisi, Yardımcı Tesisler Sorumlusu

Kooperatifimizde yer alan 3 adet kontinü sistem zeytin sıkım makinesi, Polat Makina'ya aittir. Polat Makina’yı tercih etmemizin en büyük sebeplerinden biri, gelişmiş ve hızlı servis ağı oldu.

Halil Zahit Mert

Küçükkuyu Tarış Başkanı